Įdėti naują skelbimą

Mergina ieško vaikino!

SMS Pažintys, skelbimai

Subalansuota VYRAMS, tačiau valdo čia - MOTERYS !

Tapkite registruotu vartotoju!

Kodėl registruotis?
1. Registruoti vartotojai skelbimų kopijas gauna į savo mobilų telefoną SMS žinute!
2. Norint susipažinti, registruoti vartotojai moka tik 1Lt už SMS žinutės persiuntimą pasiskelbusiai! (neregistruoti - 2Lt)
3. Kasdien gauname po kelis naujus merginų/porelių skelbimus. Svetainėje "telpa" tik 30 naujausių skelbimų. Registruoti vartotojai gauna visus ne senesnius kaip mėnesio merginų skelbimus tiesiai į savo mobilųjį telefoną!

Kaip registruotis?
Siųskite SMS su tekstu: "START VIM5" (be kabučių) numeriu 1679 (prenumeratos kaina - 5Lt/mėn.) Kas mėnesį gausite po 20 merginų/porelių skelbimų, kas savaitę - dar po 5 skelbimus. Ir tai dar ne viskas: už kiekvieną pasiskelbusiai išsiųstą SMS (kurias registruoti vartotojai siunčia tik po 1Lt) gausite dar 2 skelbimų kopijas! Kuo daugiau pažinčių užmegsite, tuo daugiau naujų skelbimų kopijų gausite!

Norite gauti daugiau skelbimų?
Siųskite SMS su tekstu: "DAR5" (be kabučių) numeriu 1398 (SMS kaina 2Lt) ir mes Jums atsiųsime dar 5 skelbimų kopijas į Jūsų telefoną!

Kaip atsisakyti narystės
Siųskite SMS su tekstu "STOP VIM5" numeriu 1679. Prenumerata Jums bus išjungta. Esama narystė galios iki jos apmokėto termino.

Hey.lt skaitliukas.com

Į pradžią   |   Pasiskelbti   |   Susipažinti   |   Registruokis

©   BST.LT   Visos teisės saugomos. Kopijuoti informaciją be raštiško sutikimo - draudžiama.