Įdėti naują skelbimą

Mergina ieško vaikino!

SMS Pažintys, skelbimai

Subalansuota VYRAMS, tačiau valdo čia - MOTERYS !

Kaip pasiskelbti

Kas gali pasiskelbti
Šiame SMS pažinčių portale gali pasiskelbti tik dailiosios lyties atstovės arba porelės V+M, M+M, tačiau tik tos, kurios ieško vaikino. Vyrų skelbimai bus ištrinti be atskiro perspėjimo, sumokėti pinigai negrąžinami.

Kaip pasiskelbti
Siųskite SMS su tekstu: "MIV Jūsų skelbimo tekstas" (be kabučių, po MIV - tarpelis) numeriu 1398. SMS Žinutės kaina - 2Lt. Jūsų žinutė bus patalpinta mūsų portale. Arba atsiųskite SMS žinutę portalo administracijai telefonu (8-613)30093 ir mes ją patalpinsime nemokamai (ne darbo metu gauti skelbimai talpinami darbo metu. Pastaba: administracija pasilieka teise del tam tikru priezasciu nepatalpinti nemokamai atsiusto skelbimo. Taip pat administracija pasilieka teise koreguoti gramatines klaidas, pasalinti necenzurinius zodzius, ir pan., nekeiciant atsiusto skelbimo prasmes)

Kokios yra skelbimų talpinimo taisyklės
Draudžiama skelbimo tekste naudoti necenzūrinius žodžius, nurodyti savo kontaktus. Žinutės , neatitinkančios šių taisyklių bus šalinamos, o sumokėti pinigai nebus grąžinami. Administracija pasilieka visas teises spręsti apie skelbimo atitikimą taisyklėms. Siųsdami žinutę, Jūs sutinkate su šiomis nuostatomis. Rašydami žinutę, neviršykite 160 simbolių!

Į SMS neatsakau
Kadangi tai yra SMS pažinčių portalas, žinutės su tekstu Į SMS NEATSAKAU neturi prasmės. Pirmas kontaktas visuomet bus SMS, tokia taisyklė. O toliau galėsite bendrauti ir skambučiais. Siųsdami mums savo skelbimą, nepamirškite šios nuostatos!

Kokie privalumai moterims / porelėms?
Jūsų telefono numeris nebus atskleistas interesantams. Jūs tik gausite SMS žinutę nuo vaikino ar vyro, kuris norės su Jumis susipažinti. Ar jam atsakyti, bei iš kokio telefono jam atsakyti, spręsite Jūs! Ši unikali mūsų portalo savybė suteikia merginoms, moterims bei porelėms laisvę bei pasirinkimą, verčia vaikinus būti išradingais, bei saugo Jūsų privatumą!

Hey.lt skaitliukas.com

Į pradžią   |   Pasiskelbti   |   Susipažinti   |   Registruokis

©   BST.LT   Visos teisės saugomos. Kopijuoti informaciją be raštiško sutikimo - draudžiama.